Fakty i Wydarzenia


Narodowy Pokaz Koni Arabskich na Służewcu

07/08/2018

Polski Klub Wyścigów Konnych oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa serdecznie zapraszają na Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia br. W tym roku, z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę miejscem Pokazu będzie warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Narodowy Pokaz to wydarzenie, na którym od lat prezentowane są najpiękniejsze konie z państwowych i prywatnych stadnin. W ciągu trzech dni rywalizacji zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni. Będą one oceniane przez międzynarodowych sędziów w klasach wiekowych, osobno klacze, osobno ogiery, a spośród najlepszych wyłoniony zostanie Narodowy Czempion.

Wydarzenie adresowane jest nie tylko do miłośników koni, ale również do całych rodzin, które na terenie Wyścigów znajdą wiele sposobów na ciekawe spędzenie czasu. Oprócz Narodowego Pokazu oraz regularnych gonitw, które jak co weekend będą mieć miejsce na Służewcu, na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje przygotowane przez naszych partnerów.

Natomiast w niedzielę, po zakończeniu Narodowego Pokazu, będzie mieć miejsce Dzień Arabski na Wyścigach, czyli osiem emocjonujących gonitw, w których wezmą udział wyłącznie konie tej rasy.

Wstęp na Narodowy Pokaz Koni Arabskich jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.narodowypokaz.pl

 

 

Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi – Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Piątek 10.08.2018  rozpoczęcie o 15.00

Sobota 11.08.2018 rozpoczęcie o 9.00

Niedziela 12.08.2018 rozpoczęcie o 9.00

 

Źródło: KOWR

WSTECZ

 

 

 

NEWSLETTER

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27.04.2016 (Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EcoArt Jarosław Jelinek z siedzibą w Malborku, ul. Mickiewicza 36/6;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn.27.04.2016;
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania ich na podstawie przepisów prawa;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
5) posiada Pani/Pan prawo dożądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zostaw nam swój e-mail:
FaceBook KulturaWsi.pl