Fakty i Wydarzenia


Zaproszenie na konferencję - Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego

11/10/2018

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji nt.: Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego, zorganizowanej po raz XIV pod nazwą DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO. 

Konferencja odbędzie się w dniu 16 października 2018 roku w Centrum-Wystawowo Szkoleniowym w Sielinku k/Opalenicy, ul. Parkowa 2, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Konferencja DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO pt. „Innowacyjność warunkiem wzrostu dochodu rolniczego”, jest kontynuacją organizowanej corocznie od 2004 roku konferencji DNI PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO.

Podczas konferencji zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania i doświadczenia z ich wdrażania w produkcji roślinnej i zwierzęcej z uwzględnieniem najnowszych trendów, wymogów i korzyści w takich obszarach jak:
• Uproszczone metody uprawy
• Innowacyjne metody nawożenia roślin
• Nawożenie roślin a ochrona środowiska
• Optymalna organizacja produkcji bydła mlecznego i opasowego
• Produkcja trzody chlewnej a ASF
• Innowacje w chlewni

Uzupełnieniem obrad plenarnych konferencji będą prezentacje dwóch gospodarstw rolnych. Pierwsza z nich zainteresuje rolników zajmujących się produkcją bydła mlecznego w zakresie profilaktyki i organizacji produkcji w dużym stadzie. W trakcie drugiej prezentacji będzie można wymienić doświadczenia związane ze zmianą profilu produkcji, jako alternatywą dla producentów trzody chlewnej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie Karty zgłoszenia i przesłanie jej do 8 października 2018 roku pocztą, faksem lub e-mailem na adres:
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań
lub faksem 61 868 56 60
e-mail:
wodr@wodr.poznan.pl

Dodatkowych informacji udzielają:
Piotr Kujawa, tel. 61 863 04 29, 502 184 324, e-mail:
technologia@wodr.poznan.pl
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Anna Pabich, tel. 61 823 20 81 wew. 137, e-mail:
a.pabich@cdr.gov.pl
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Źródło: CDR

 

WSTECZ

 

 

 

NEWSLETTER

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27.04.2016 (Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EcoArt Jarosław Jelinek z siedzibą w Malborku, ul. Mickiewicza 36/6;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn.27.04.2016;
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania ich na podstawie przepisów prawa;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
5) posiada Pani/Pan prawo dożądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zostaw nam swój e-mail:
FaceBook KulturaWsi.pl