Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Fakty i Wydarzenia


MLEKOVITA z kolejnymi wyróżnieniami

31/10/2018

Mlekovita – firma najbardziej przyjazna rolnikom.

Konkurs Przyjazna Firma dla Rolnika – Izydory 2018 za nami. Głosy rolników z całej Polski zadecydowały, że Mlekovita została uhonorowana statuetką Izydor 2018 – nagrodą przyznawaną firmie, dla której najważniejszy jest rolnik.

Obecnie prowadzenie gospodarstwa rolnego  to coraz bardziej wymagające wyzwanie. W związku z tym każdy rolnik ceni sobie współpracę z podmiotem, któremu może zaufać, dla którego  jego dobro jest jednym z najważniejszych priorytetów.

Z tego powodu Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca miesięcznika TOP AGRAR POLSKA oraz Tygodnika Poradnika Rolniczego, czyli dwóch najbardziej poczytnych  czasopism rolniczych w Polsce, zorganizowało konkurs Izydory 2018, którego zadaniem było pokazanie firm ważnych i cenionych przez rolników. To właśnie rolnicy zgłaszali firmy, które dobrze wspierają ich w codziennej pracy.  

Przyznana nagroda  jest kolejnym dowodem, iż Mlekovita to nie tylko produkty ze znanym logo lecz całokształt aktywności i zaangażowanie w każdy aspekt życia i działalności.

 

Mlekovita została uhonorowana prestiżową statuetką SUPERWIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firmy.  To cenne wyróżnienie  otrzymują firmy, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone                         w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE.

Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXI edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.  Konkurs kierowany był do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Otrzymanie prestiżowej nagrody SUPERWIKTORII stanowi potwierdzenie pozycji firmy na gospodarczej mapie Polski jako niekwestionowanego lidera branży, największej grupy mleczarskiej, największego producenta i eksportera produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyraz uznania dla aktywnych działań firmy, które przyczyniają się nie tylko do wzrostu całej Grupy MLEKOVITA, ale również do wzrostu gospodarczego.

Źródło: Mlekowita

 

 

WSTECZ

 

 

 

NEWSLETTER

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27.04.2016 (Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EcoArt Jarosław Jelinek z siedzibą w Malborku, ul. Mickiewicza 36/6;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn.27.04.2016;
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania ich na podstawie przepisów prawa;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
5) posiada Pani/Pan prawo dożądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zostaw nam swój e-mail:
FaceBook KulturaWsi.pl