TARGI i KULTURA


SIAL CHINA 2017

18/05/2017

17 maja br. rozpoczęła się jedna z największych imprez wystawienniczych skierowanych do branży spożywczej w Azji – SIAL CHINA 2017.

 

Organizowane przez ARR polskie stoisko narodowe jest położone w centralnym miejscu hali W4 kompleksu SNIEC w Szanghaju. Zajmuje powierzchnię ponad 270 m2, na której swoją ofertę prezentuje blisko 30 polskich przedsiębiorców.

 

Już od pierwszego dnia targów polski sektor cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, przedsiębiorców chińskich zainteresowanych współpracą z polskimi partnerami, a także indywidualnych zwiedzających rozsmakowanych w naszych specjałach. Jedną z atrakcji wyróżniających polskie stoisko są pokazy kulinarne połączone z degustacją potraw przygotowanych przez rodzimych kucharzy.

 

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Sial China 2017 polscy przedsiębiorcy uczestniczyli 16 maja w seminarium nt. specyfiki chińskiego rynku (ochrona znaków towarowych w Chinach, kanały sprzedażowe, logistyka) oraz w spotkaniach B2B z przedstawicielami sieci handlowych oraz dystrybutorami. Mieli także okazję do zapoznania się z ofertą głównych sieci handlowych podczas tzw. store-check.

 

Targi Sial China potrwają do 19 maja 2017 r.

 

Źródło: ARR

WSTECZ

 

 

CENY PALIW

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco informowany o programach dotacyjnych, konkursach i istotnych wydarzeniach?
Zostaw nam swój e-mail:
FaceBook KulturaWsi.pl